רוכבי סוסים משוטטים בפארק נחל ב''ש עוכבו לחקירה

שוטרים מהשיטור העירוני בב''ש תפסו אתמול שני רוכבי סוסים משוטטים שסיכנו את באי פארק נחל ב''ש. הסוסים הוחרמו, הרוכבים עוכבו לחקירה
send whatsapp messsage send FB messsage
אחד הסוסים. הרוכב עוכב לחקירה (צילום: עיריית ב''ש)

במסגרת פעילות משותפת של אגף הפיקוח העירוני באמצעות מחלקת שיטור עירוני, מוקד רואה, אגף איכות הסביבה ומשטרת ישראל, נתפסו אתמול, ראשון, שני  סוסים משוטטים בשטחי פארק נחל באר שבע, אשר סיכנו באופן ממשי את מבקרי הפארק, זאת במסגרת סיורי מניעה שערכו פקחי שיטור עירוני - פארק נחל באר שבע.

רוכבי הסוסים נתפסו על ידי צוות הפקחים ועוכבו לחקירה על ידי צוות שיטור עירוני, כאשר הסוסים הוחרמו על ידי הווטרינר העירוני.

מנהל אגף הפיקוח העירוני, בני מגרלישוילי: " אגף הפיקוח מבצע וימשיך לבצע ברחבי הפארק כל העת סיורים יזומים, תוך נקיטת פעולות אכיפה במידת הצורך על מנת לייצר הרתעה ולשמור על הסדר הציבורי וחיזוק תחושת הביטחון. מדובר בנדבך נוסף למגוון פעולות שהעירייה בשיתוף משטרת ישראל מקדמות להגברת תחושת הביטחון האישי."


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com