הכבישים הפרועים של הנגב: ברח מהשוטרים - והתנגש באוטובוס

אופנוען ניסה להתחמק משוטרים ולא שם לב לאוטובוס שחלף במקום - והתנגש בו. איך זה נגמר?
send whatsapp messsage send FB messsage
רגע התאונה (צילום מסך: משטרת ישראל)

שוב מרדף מהסרטים בכבישי הנגב, שנראים כמו כמו המערב הפרוע:  המשטרה עצרה רוכב אופנוע בחשד לסיכון חיי אדם בנתיב תעבורה והכשלת שוטר. בפעילות משטרתית של כוח המשימה למאבק בבריונות והאלימות בגזרת באר שבע יחד עם שוטרי סיירת האופנועים של אגף התנועה, בצומת שרה/כביש 25 למזרח, הבחינו אמש השוטרים ברוכב דו גלגלי אשר עורר חשדם.

וידאו: מרדף בשגב שלום (צילום: משטרת ישראל)
​​​​​​​

הרוכב לא נענה לקריאות השוטרים ופתח במנוסה מהלכה סיכן בנהיגתו הפרועה חיי אדם והכשיל השוטרים בביצוע תפקידם תוך שהוא פוגע באופנוע משטרתי. השוטרים חתרו למגע בנסיעה אחריו בשטח ובכביש וסופו שבצאתו של החשוד מכיוון שגב שלום חזרה לכביש 25 איבד שליטה על האופנוע, פגע בצידו של אוטובוס ואז נעצר לאחר ששוטר הרים מעליו את כלי הרכיבה.

החשוד, תושב רהט בן 20, אשר נמצא כי אינו מורשה לנהיגה בכלי תחבורה זה נעצר ויובא היום בפני בימ"ש.

"משטרת ישראל ממשיכה בפעולתה הנחושה כנגד עבירות הבריונות והאלימות תוך חתירה למגע והרחקת החשודים המעורבים מהמרחב הציבורי והכל למען הציבור הנורמטיבי שומר החוק, כך נמסר מהמשטרה.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com