חברת המועצה פנינה פחימה עברה מהעבודה לליכוד

פחימה הסבירה את הסיבות לחציית הקווים: ''ההתגוששיות הפנימיות בתוך מפלגת העבודה, עזיבתו של עמיר פרץ ובעיקר ההתבטאות האומללה של איבתיסאם מרעאנה''
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: משה פריאל

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי

חברת מועצת עיריית באר שבע פנינה פחימה (''דרך חדשה''), יו''ר וועד העובדים בשירותי בריאות כללית במחוז דרום ומ"מ יו"ר הוועד הארצי בשרותי בריאות כללית, שהייתה שנים רבות חברת מפלגת העבודה מקורבת ליו"ר לשעבר ח"כ עמיר פרץ ושימשה בתפקידים בכירים בהסתדרות , חברת בינ''ה, חברת דירקטוריון במתקני תרבות וספורט של ההסתדרות, הגיעה היום (ג') לסניף הליכוד בבאר שבע ומסרה הצהרה לעיתונות על החלטתה לעבור למפלגת הליכוד: "אחרי שנים רבות של חברות במפלגת העבודה החלטתי לעבור למפלגת הליכוד בשל ההתגוששיות הפנימיות בתוך מפלגת העבודה, עזיבתו של עמיר פרץ ובעיקר ההתבטאות האומללה של איבתיסאם מרעאנה שנבחרה למקום השביעי'' .


וידאו: מסיבת העיתונאים בסניף הליכוד (צילום: משה פריאל)''אם חברי מפלגת העבודה בחרו באחת כזו שלא עומדת דום בצפירה ביום הזיכרון של חללי צה"ל ויום הזיכרון לשואה זה מצמרר וזה הביא אותי למצב שהחלטתי לא להיות מחוברת למפלגת העבודה.ועברתי לליכוד שם התקבלתי באהבה גדולה ובחמימות רבה ואעשה הכל להמשך דרכו של נתניהו כראש הממשלה''.

בתשובה לשאלת כתבנו האם את מצפה שבעקבות חציית הקווים שלך חברי מפלגה נוספים יעברו? 
"אני חושבת שכן ואישית אעשה הכל שיעברו מה שיותר כשאני מאמינה בדבר מה אני חותרת להגשים אותו ויש לי את הכלים האישיים שלי. ממרום גילי עשיתי כמה מערכות בחירות ואעשה הכל הכי טוב שיש בכדי שנשיג את המטרה".

במקום נכחו צמרת סניף הליכוד הבאר שבעי, חברים אישיים של פחימה שנים רבות. יו"ר סניף הליכוד הרווה מימון: "פנינה היא אשיות מאוד מיוחדת פעילה פוליטית דומיננטית ואשה חזקה ,אני מאמין שברגע שהיא החליטה החלטה זו הדבר מעיד שהדרך שלנו בליכוד שהיא תנועה עממית תנועה של הפריפרייה בלי הבדלי עדות היא הנכונה''.

''גם אני חושב שעמיר פרץ איש חזק שמגיעה לו הרבה הילה עשה הרבה למען המדינה ודרום הארץ והתנהגו אליו לא בסדר ואני מצטער בשמו הדבר היה על בסיס לא אמיתי . פנינה אנחנו מחבקים אותך חבוק חזק את בשר מבשרנו וזה הכי טבעי שתצטרפי אלינו לתנועה אנו מודים לך".

מנהל הקאנטרי קלאב, יוסי בננו, אמר: "את פנינה אני מכיר מילדות היא הייתה בעבודה אני בליכוד אבל הכבוד תמיד שרר ביננו ,השורשים של פנינה הם השורשים שלנו .אני חושב שפנינה תוסיף לנו כוח אדיר וגם כוח נשי היא פעילה באחד מוועדי העובדים הגדולים במדינת ישראל ופעילה בתחומים נוספים. אני שמח שאת מצטרפת אלינו."

יו"ר מועצת הסניף וסגן ראש עיריית באר שבע שמעון בוקר: "אני מקדם בברכה את פנינה. אין לי ספק שהיא הולכת לתת כוח אדיר לליכוד מבאר שבע והדרום ועד מטולה, פנינה אשה חזקה העומדת על עקרונותיה ואשה כזו שחצתה את הקווים זה לא דבר מובן מאליו את הולכת לעשות פה מהפך ענק''.