אימה בשכונה בב''ש: בן 20 מרהט עקב אחרי אישה, הטריד וניסה לדרוס

תושבת באר שבע, שיצאה להליכה בקרבת ביתה חוותה רגעים של אימה: על פי החשד, צעיר כבן 20 מרהט עקב אחריה, הטריד אותה וניסה לדרוס אותה ברכבו. הלילה הוא נעצר
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום הדמיה: Image by TheOtherKev from Pixabay

אימה בשכונות באר שבע: אישה שיצאה להליכת לילה בסביבת ביתה - הוטרדה וכמעט שנדרסה על ידי חשוד, צעיר כבן 20 מרהט. זהו עוד מקרה בשורת תקריות חמורות בבאר שבע, שחווה גל פשיעה. רק השבוע נפגעו אנשי המשמר לביטחון העיר באר שבע והתריעו על חומרת המצב בעיר - והינה, תקרית חמורה.

במשטרה אומרים כי קקהלילה התקבל דיווח ממודיעה בבאר שבע כי רכב מבצע אחריה מעקב ובשלב מסוים אף ניסה לדרוס אותה. דקות ספורות מקבלת ההודעה כוחות משטרה הפרושים בעיר החלו בסריקות, נפתחה חקירה ונהג הרכב (20) החשוד בנסיון הדריסה וההטרדה אותר ונעצר בביתו שברהט. החשוד יובא מהלך היום לבימ"ש השלום בבאר שבעקק.

במהלך הערב, עדותה של האישה הועלתה לרשתות החברתיות.  ''החלטתי לצאת להליכה קצרה קרובה לבית.  אני מגיעה לכביש הראשי משוחחת לי בנייד, קולטת ג'יפ לבן שמתחיל להיצמד אלי למדרכה ונוסע לאט. מתחילה לחשוש, מעיפה מבט להבין במה מדובר. בחור מהמגזר הבדואי מתחיל לשרוק ולסמן לי סימניים עם הידיים.. מתעלמת ממשיכה ללכת מהר יותר. הבחור נצמד וממשיך. מנסה לחצות את הכביש והוא חוסם. פה אני מתחילה ממש ללכת מהר יותר, הוא ממשיך לעקוב. מתחילה לרוץ. הם הגבירו את המהירות. אני רצה לעבר חנות קרובה, צועקת לבחורים שהבחור בג'יפ רודף אחריי, הם אומרים לי משהו כמו ''רגע גם אחרייך''? הוא עוצר פותח דלת, אני משם מתחילה לרוץ ישר לכיוון ביתי''.

''מבינה שהבחור לא מרפה הוא שם גז ואני רצה את החיים וצורחת את נשמתי. מחייגת למשטרה ובוכה וצורחת אני רצה לפארק צועקת לבחור שהיה שם שהג'יפ רודף אחריי, הוא צורח עליו, בינתיים אני מנסה לחצות את הפארק לצד השני לברוח אבל הוא שם גז ומגיע ישר אליי, אני רצה חזרה לצד השני והוא שם גז ורץ ישר אליי וככה אני רצה מכייון לכיוון וצורחת את חיי בערך וכל זה במשך 10 דקות שלמות! הבחור נוסע אחרי בטיל וצועק לי בואי אלי!''. 

''אני בקו כל הזמן עם המוקדנית של המשטרה צורחת ומעבירה ממתינה לבעלי שאני ליד הבית והוא אומר שיבוא, מחזירה ממתינה למשטרה וכל זה תוך כדי ריצה של החיים מצד לצד שהבחור חוסם אותי מכל עבר. אני כבר בהיסטרייה  מכיוון הפארק מנסה שוב לחצות את הכביש להתקדם לרחוב ורואה רכב עובר, צורחת להם כבר בשארית כוחותיי. הם יוצאים והבחור ממשיך אחרי. 
בעלי והאנשים שהתאספו מגיעים ומנסים לעצור אותו אך הוא עצבני ומנסה כמה פעמים לדרוס אותנו. נוסע רוורס ונותן גז למדרכה. 
מיותר לציין שנפלתי כבר במדרכה בעילפון וחיכינו לניידת חצי שעה שלמה!''.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com


​​​​​​​