צפו: שוד בתחנת פז חובב. חשד: הרכב הגנוב - של החייל בטרנר

תחנת פז חובב נשדדה סמוך לשעה 3:00 לפנות בוקר. רעולי פנים תקפו את המוכר ויצאו מהמקום עם כסף וסחורה. החשד: הרכב ששימש את השודדים נגנב מהחייל שהותקף בטרנר
send whatsapp messsage send FB messsage
השוד בתחנת הדלק (צילום מתוך מצלמת אבטחה)

× יעדר הביטחון בבאר שבע וסביבותיה: לא רק ברחוב הצבי היו ניסיונות פריצה לכלי רכב: תחנת פז חובב נשדדה הבוקר, שני, סמוך לשעה 3:00. רעולי פנים הגיעו למקום ברכב טויוטה, תקפו את המוכר, גנבו כסף וסחורה ונמלטו מהמקום. הרכב, ככל הנראה, גנוב והוא שייך לחייל שהותקף ליד איצטדיון טרנר.

וידאו: השודדים בפעולה (צילום מצלמת אבטחה)


זו אינה הפעם הראשונה שהתחנה חווה אירוע תקיפה ושוד. בעבר גם הושחתו המשאבות במקום. להערכת סיירים אזרחיים בבאר שבע, שהחלו לעשות בימים האחרונים משמרות להגביר את הביטחון בעיר, מדובר בחוליית עבריינים הקשורים למעשי שוד קודמים בימים האחרונים. ''לא יודע אם זו חוסר מקצועיות מצדם או סתם תעוזה'', אומר לנו הבוקר אחד הסיירים במשמרת האזרחית של באר שבע. סייר אחר אומר: ''רכב גנוב הוא רכב ''חם'', אבל הכנופיות בנגב מתקינות להם פנסי סינוור, שלא תראה את המספר של הרכב''.

''לסגור את באר שבע בלילה ולהכניס מג''ב. מי שלא צריך, שלא יסתובב בעיר''

אתמול, ראשון, ניכרה נוכחות משטרתית גדולה בשכונות, אך הדבר לא מפריע לכנופיות להשרות בבאר שבע תחושה של חוסר ביטחון. ''אתמול פרצו לכלי רכב באיזור שלי'', מספר י', משכונה ט'. ''כנראה אותם הנבלות מרחוב הצבי. עשו סיבוב בלילה באיזור, לא הצליח להם בהצבי, הלכו לאיזור שכונה ט', ממש מעבר לכביש. הם באים לפה בשעה 1:00, 2:00 בלילה, מתארגנים בכניסה לבאר שבע, כנראה מחלקים ביניהם את העבודה. צריך, אפילו לתקופה, לסגור את באר שבע, לשים מחסומים בכניסה לעיר ולאא לתת למי שלא גר בעיר להיכנס אליה אחרי שש בערב. אולי זה יגביל את האנשים פה, אבל אי אפשר לחיות באווירה הזו. הגיע הזמן להכניס לפה מג''ב, להחזיר את הביטחון לבאר שבע''.

''לחזק את בעלי התחנות והעסקים שנשדדו: תקנו אצלם, תנו מילה טובה, תחזקו אותם''

במשמרות האזרחיות של באר שבע קראו לציבור לחזק את בעלי תחנות הדלק והעסקים שנשדדו בזמן האחרון: ''מי שנוסע דרומה, ששפוט ייכנס לפז חובב, יקנה קפה, מאפה או סתם יגיד מילה טובה. שיסייע לבעלים להתגבר על הנזק. חייבים להיות מאוחדים מול גל הפשיעה השוטף את באר שבע''.