הרצח בירוחם: כתב אישום נגד סקוט ניומן, שחנק את זוגתו למוות

ויכוח במהלך ארוחת הבוקר הסתיים בטרגדיה נוראית: סקוט ניומן, בן 53, חנק למוות את זוגתו, לטרישה לני פוינטר ז''ל, הבוקר, שלישי, הוגש כתב האישור נגד ניומן
send whatsapp messsage send FB messsage
שכנים מתגודדים סמוך לזירת הרצח (צילום: משטרת ישראל)

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה הבוקר, שלישי, לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום נגד סקוט ניומן (53) בגין רצח בת זוגו לטרישה לני פוינטר ז"ל.

וידאו: אירוע הרצח בירוחם / זירת הרצח (צילום: משטרת ישראל)
​​​​​​​

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד שלי רוטשילד, ב-4 בינואר בשעות הבוקר, שהו הנאשם ובת זוגו יחד בדירתם בירוחם, המנוחה הכינה ארוחת בוקר לנאשם והתארגנה לצאת לעבודתה. בין בני הזוג החל ויכוח מילולי, ככל הנראה על רקע קנאה, ובעת שהמנוחה עמדה לצאת לעבודתה, הנאשם התקרב אליה מאחור, אחז את צווארה בשתי ידיו וחנק אותה בכוונה לגרום למותה. המנוחה נאבקה בנאשם, שרטה אותו בציפורניה, אחזה בכוס של נר מזכוכית בניסיון לעצור את הנאשם ובמהלך המאבק, התנפצה הכוס על הרצפה.

מכתב האישום עולה, כי כתוצאה ממעשי הנאשם, הנאשם והמנוחה נפלו על רצפת הסלון, המנוחה נפלה על גבה ונחבלה בידה משברי הזכוכית של הכוס. הנאשם רכן מעליה והמשיך לחנוק אותה, עד שגרם למותה. לאחר מכן, התקשר הנאשם למוקד 100 של המשטרה ודיווח: "אני ביצעתי רצח". התיק נחקר בתחנת דימונה. הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

כזכור, כוחות משטרה מתחנת דימונה הגיעו בעקבות הודעה לדירת בני הזוג, שם איתרו אישה ללא רוח חיים ובבית בן זוגה אשר נעצר כחשוד במעשה הרצח. בתם הערכת מצב שבוצעה בזירה בידי מפקד מרחב נגב, תת ניצב יאיר חצרוני, הוטלה החקירה על שוטרי תחנת דימונה. 

מעצרו של החשוד, תושב ירוחם בן 53, הוארך מעת לעת בחשד לרצח והיום עם תם מלאכת החקירה בידי מחלק אלימות במשפחה בתחנת דימונה הוגש כתב אישום בידי פרקליטות דרום.