הבעל חנה לקניות, בן 19 גנב את הרכב והשליך ממנו בת 66 מוגבלת פיזית

כתב אישום נגד ג'בריל אבו עגינה, בן 19, חטף רכב מאדם מבוגר, פתח בנסיעה ובמהלכה השליך מתוכו באכזריות את האישה, בת 66 הסובלת ממגובלות פיזית
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום הדמיה: NEEDPIX / CC0

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה היום לבית המשפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד ג'בריל אבו עגינה, בן 19, אשר נכנס לרכב של בני זוג מבוגרים שחנה מונע בצד הדרך, כאשר הנהג יצא מהרכב ובת זוגו הסובלת ממוגבלות פיזית נשארה במושב הקדמי, נסע במהירות מהמקום ודחף את המתלוננת אל מחוץ לרכב עת פתחה את הדלת והחלה לצעוק.

כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות של שוד בנסיבות מחמירות ונהיגה ללא רשיון.

על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד טלי פלדמן, ביום 5.11.20, נסעו בני הזוג ברכב לאחר איסוף לחמים ועוגיות לחלוקה לנזקקים ובסמוך לתחנת דלק 'דור אלון' בב"ש, עצר המתלונן את רכבו בצד הדרך על מנת להרים חפץ כלשהו שהיה בסמוך לכביש. בשלב זה, הנאשם, אשר אין בידו רשיון נהיגה ומעולם לא היה נכנס לכיסא הנהג, והחל בנסיעה מהירה. המתלוננת נבהלה, החלה לצעוק על הנאשם שיעצור את הרכב, ואף פתחה את דלת הרכב. הנאשם, בתגובה, עצר את הרכב ודחף בידו את המתלוננת אל מחוצה לו. המתלוננת בת ה-66, אשר כאמור סובלת ממוגבלות פיזית ואינה מסוגלת לעמוד בכוחות עצמה, נפלה על הכביש, ואילו הנאשם המשיך בנסיעה ונמלט מהמקום, כשברכב אף שני הטלפונים הניידים של בני הזוג.   

עובר אורח שעבר במקרה במקום סייע למתלוננים, והזמין משטרה למקום. התיק נחקר בתחנת ב"ש.  הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.