משען: ''התפרצות הקורונה שהייתה בגל הראשון דוכאה כליל''

רשת משען מודיעה הערב כי על פי תוצאות הבדיקות שנערכו ביום שני ל-220 דיירים ואנשי צוות בבית האבות משען ב''ש, רק 3 נבדקים נמצאו חיוביים
send whatsapp messsage send FB messsage
משען בב''ש (צילום סלולרי)

תוצאות הבדיקות שנערכו ביום שני ל-220 דיירים ואנשי הצוות במשען באר שבע, מלמדות שהושגה השתלטות מלאה על המקום מבחינת התמודדות עם הנגיף, וההתפרצות שהייתה בגל הראשון דוכאה כליל - כך נמסר הערב על ידי רשת משען.

רק הבוקר נמסר כי דיירת נוספת מבית האבות ''משען'' בבאר שבע נפטרה מסיבוכי נגיף הקורונ  זמירה ארצי, בת 82, היא הדיירת ה-14 מבית האבות הבאר שבעי שנפטרה ממחלת הקורונה.

הערב נמסר מרשת משען כי ''הודות לצעדי הבידוד המחמירים בהם נקטה הנהלת משען על פי  הנחיית רופא הרשת ד"ר גינצבורג, רק 3 מבין 220 הנדבקים נמצאו חיוביים. מדובר ב 3 דיירים. 2 מהם , הן בנות זוג של דיירים חיוביים שאותרו בגל הראשון והוצאו כבר אז לאשפוז. במשען באר שבע נמצאים כעת רק 2 דיירים חיוביים, הדייר השלישי הועבר לאשפוז משום שחש לא בטוב. יודגש כי דייר זה הועבר לאשפוז בגלל נפילה ולא בגלל תסמיני הנגיף''. 

''הנהלת משען ורופא הרשת שוקלים כעת הסרה מבוקרת ואיטית של צעדי הבידוד בהם נקטו בשבועיים האחרונים. בין היתר נשקלת האפשרות ליציאה מהבידוד לפרקי זמן ממושכים יותר. צעדים אלו ייבחנו בעצה אחת גם עם גורמי המקצוע במשרד הבריאות''.