חניית משאיות כבדות תיאסר בב''ש, יופנו לחניון פרטי בעמק שרה

חניית המשאיות הכבדות בעיר באר שבע תיאסר בקרוב והן יופנו לחניון, בבעלות פרטית, שיפתח את שעריו בחודשים הקרובים בעמק שרה. מנהל אגף הפיקוח העירוני בני מגרלישוילי: ''בתום ההסברה - תחל אכיפה נגד הנהגים''
send whatsapp messsage send FB messsage
שטח החניון החדש בעמק שרה (צילום: עיריית ב''ש)

חניית משאיות כבדות תיאסר בעיר באר שבע. לאחר שנים רבות, הן יוצאות מתוך העיר אל חניון למשא כבד שיפתח את שעריו בחודשים הקרובים, ברחוב הבונים 60 באיזור תעשיה עמק שרה. החניון משתרע על שטח של כ-42.000 מ"ר, הוא בבעלות יזם פרטי ומכיל כ-420 חניות לרכב משא כבד לכל סוגיו. במקום תפעל תחנת דלק ובעתיד ינתנו במתחם החדש שירותי מוסך. 

החניון יאובטח במשך כל שעות היום וירושת במצלמות כדי לאפשר אבטחה מרבית. אגף הפיקוח יחל בקרוב במסע הסברה בקרב ציבור נהגי המשאיות בעיר, בדבר האיסור על חניה של משאיות בתוך העיר.  חניה של המשאיות הכבדות בתוך העיר תאסר החל מהשעה 18:00 ועד למחרת בבוקר בשעה 07:00 בכל ימות השנה.

מנהל אגף הפיקוח העירוני בני מגרלישוילי, מסר כי בתום מסע הסברה יחל האגף בפעולות האכיפה נגד הנהגים אשר לא יצייתו להוראות החוק.  בעיריית באר שבע אומרים כי הוצאת המשאיות מתוך העיר, תתרום רבות בהפחתת רעש מנועים, זיהום האוויר האורבני ובבטיחות התושבים ונוסעי הדרך.