דרמה בדרך לחופה: ספיר בורגיל לא הוזמנה לחתונה של אחיה, שנערכת היום

החתונה המדוברת של שי לי עם שניר בורגיל מעוררת גלים: שי לי ערכה חינה ולא הזמינה את ספיר בורגיל, שכנראה לא תהיה גם בחתונה
send whatsapp messsage send FB messsage
שי לי עופרי בחינה, ספיר בורגיל בסרטון (קרדיט: רשתות חברתיות / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

היום, שלישי,  יינשאו בשעה טובה שי לי עופרי ושניר בורגיל,  שעוד כמה חודשים יביאו לעולם תינוקם בכורם. שלשום, ראשון,  עופרי ערכה אירוע מקווה וחינה לכל החברות הטובות, שנדהמו להיווכח שספיר בורגיל, האחות של החתן ובקרוב גיסתה,לא הוזמנה. ככל הנראה היא גם לא תהיה בחתונה. 

אבל אל תדאגו לה: בשעה ששי לי עופרי חגגה חינה, ספיר בורגיל בילתה את הערב עם בעלה לעתיד, גם הוא בוגר בית האח הגדול, אברהם אקלום.  שי לי עופרי, הכירה את בעלה בבית האח הגדול והוא הציע לה נישואים שבועיים בלבד אחרי שיצאו מהבית המפורסם במדינה. לפני חודש, כשהיו בהכנות לחתונה, הודיעו השניים שהם מצפים לילד. 

ספיר ככל הנראה לא תגיע היום לחתונה, בעקבות הסכסוך המדובר. 

בורגיל שיתפה את מילות השיר של עדן בן זקן בטיקטוק: "אתה הים שלי אני החוף שלך, יפה שלי, אני איתך, אתה הדם שלי, אני הדם שלך. מי ישמור עליי, אם לא אתה? הגורל שלי קשור בך. אתה הדם שלי, אני הדם שלך״. האם שניר יגיב לסרטון? האם יצליחו לשים הכל מאחור בערב החתונה? רק הערב נדע.

החרם לכאורה לא עובר בשקט: ביום התראיין המתמודד ליאל קוצרי ל''ישראל בידור'':  "הם אחים. את לא אמורה לצאת בריש גלי ולהגיד אני לא מזמינה את גיסתי. או שהוא, היפה הזה, יגיד אני לא מזמין את אחותי".

‘’הראשונה שצריכה להיות באולם ובחתונה זאת אחותך. ספיר בעייני חברת אמת. כואב לי כל כך לראות שעושים על ספיר עליהום. היא אחת מול אח שלה, היא אחת מול גיסתה לעתיד, היא אחת מול ההורים שלה, היא אחת מול משפחה שלמה, כואב לי שהיא נקלעה למצב הזה".

ליאל וספיר היו חברים טובים ב''אח הגדול'' ורבו בסיומה. הריב חילק את המעריצים למחנות. רק לאחרונה השניים השלימו בחזרה.