כוכבת ''האח הגדול'' פותחת חנות בגדים צנועים בגרנד קניון

אודליה סוויסה, אחת מכוכבות הריאליטי האהובות, שגדלה בבית חרדי בירוחם, משיקה חנות בגדים צנועים בגרנד קניון
send whatsapp messsage send FB messsage
אודליה סוויסה (צילום: עצמי, מתוך האינסטגרם)

אודליה סויסה, המוכרת כאחת הדיירות האהובות ביותר שכיכבו בתוכנית הריאליטי ‘’האח הגדול'' ולפני כן כמי שהשתתפה בתוכנית ‘’בואו לאכול איתי'', לא עוצרת לרגע. היא הקליטה שיר חדש וחשפה שבקרוב תפתח חנות בגדים בקו הצנוע "אוד לי-ה סויסה" בגרנד קניון בבאר שבע. החנות תציע מבחר בגדים צנועים, שאודליה תבחר בעצמה ובימים אלה החנות נמצאת בשלבי הקמה אחרונים. היא מקווה לפתוח את החנות ביום חמישי, ה-1 בפברואר.
 

אודליה, שגדלה בבית חרדי בירוחם, לא חוששת להגשים חלומות ולא נרתעת מאתגרים ועוד פחות, ממי שמבקרים אותה. היא דוהרת קדימה, יוזמת, מדביקה את כולם בהתהלבות. את החנות בגרנד היא מקימה מן היסוד, כשהיא בוחרת את הבגדים שיהיו בקולקציה, בקו צנוע, שהיא מקווה ימצאו חן לא רקר בקרב הציבור הדתי-חרדי בבאר שבע, אלא גם בקרב נשים שיחליטו לאמץ את סגנון הלבוש ויזכו בכך את הרבים.

גם כוכבת זמר. השיר של אודליה סויסה: ‘’מתנפצת''
 

הקריירה בריאליטי של אודליה לא הייתה קלה: כאשר התמודדה באח הגדול, זה נפל בדיוק על משבר הקורונה, מה שאומר שכל ההשקות שסלבריטאי התוכנית מוזמנים אליהן לא היו. גם ב''בואו לאכול איתי'' לא הכי פרגנו לה בעריכה ולמרות כל אלה, היא זכתה לאהבה עצומה מהקהל, בזכות האישיות המיוחדת שלה והרוח האופטימית שמאפיינת את העשייה שלה. היא גם יודעת להתחבר לאנשים, לפרגן ולחזק כשצריך - תכונות נדירות בימים אלה.

בלי ספק, השקת חנות שלא תעבור מתחת לרדאר.