מועצת עובדי הברום שמחה 100 בני נוער במנוי להפועל ב''ש בכדורסל

בפגישה בין יו"ר מועצת העובדים אבנר בן סניור לבעלים של הפועל באר-שבע בכדורסל כפיר ארזי הודיע אבנר בן סניור כי העובדים יתרמו 100 מנויים שנתיים למשחקי המועדון
send whatsapp messsage send FB messsage
כפיר ארזי ואבנר בן סניור (צילום: יח''צ / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

במועצת העובדים של חברת הברום החליטו לא להסתפק בחלוקת חבילות המזון השנתית יחד עם ההנהלה של החברה אלא להוסיף תרומה מיוחדת של העובדים לקראת השנה העברית החדשה.

בפגישה בין יו"ר מועצת העובדים אבנר בן סניור לבעלים של הפועל באר-שבע בכדורסל כפיר ארזי הודיע אבנר בן סניור כי העובדים יתרמו 100 מנויים שנתיים למשחקי המועדון. המנויים יימסרו לבנות ובני נוער שוחרי כדורסל משכונות שונות בעיר אשר אין ידם משגת לרכוש מנוי שכזה.

"חשוב לנו שכמה שיותר בני נוער יוכלו ליהנות מחוויית משחקי הכדורסל ולהגשים את החלומות שלהם", אמר אבנר בן סניור. כפיר ארזי הודה על התרומה והביע בטחון ששיתוף הפעולה בין מועדון הכדורסל לעובדים בבאר-שבע ובנגב יימשך ואף יתחזק.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com