פורים 2024 יהיה בסימן חנויות דיסקאונט

החות'ים שמשליטים טרור על נתיבי הסחר הימיים, מצב הרוח הלאומי ובעיקר, המצב הביטחוני והכלכלי, מציבים לא מעט שאלות סביב חגיגות פורים '24
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: יח''צ

פורים יחול ב-23 וה-24 במרץ, עוד מעט יותר מחודש, אבל אי אפשר להתכחש לעובדות בשטח: החות'ים שמשליטים טרור על נתיבי הסחר הימיים, המלחמה הנמשכת ומשליכה גם על מצב הרוח הלאומי וגם על הכלכלה המקומית. עם זאת, יש מי שהוגים רעיונות לא פחות ממבריקים, כדי שאפשר יהיה לקיים את רוח החג גם אם הפרוטה לא מצויה בכיס. השנה תאופיין, מטבע הדברים בסימן חנויות דיסקאונט ופופ-אפ וזה יהיה המצב ככל הנראה גם לקראת פסח.

בימים אלה חברות רבות הודיעו על כוונתם לייקר את המוצרים - בתחומי המזון, הטואלטיקה ועוד, זאת בתוספת לעליות במחירי החשמל, הדלק ועידכון מסים כלפי מעלה. שר הכלכלה והתעשייה, ניר ברקת, הודיע לחברות כי ימנע העלאת מחירים, גם אם הדבר ידרוש הוצאת צו.

בינתיים, מה שמדבר הוא השטח: עוד בטרם השר הוציא צו, בתי עסק רבים נערכים למה שמסתמן כפורים לא קל. 

 

מכינים את חנות הפופ אפ של WOW בבאר שבע (צילום יח''צ)אחת היוזמות בנושא היא חנות בתכונת פופ-אפ, שתפתח ביום ראשון, ה-11 בפברואר, בשעה 15:00, במתחם הישפרו פלאנט בבאר שבע. הייחוד: כל החנות במחיר משקל ועד 25 שקלים: בין ביתר, יהיה יריד חיסול של מותג WOW קוסמטיק, תחפושות, אביזרים, איפור ועוד אלפי מוצרים. מי שעומדת מאחורי הרעיון המקורי והמבורך היא  שמי ליהיא בלינדר, בת 35 מבאר שבע, נשואה לאביאל, אמא לתאומות שירה ומילה: ‘’ביקשתי להגשים חזון להלחם ביוקר המחייה ולתת לצרכן לרכוש מוצרים במחירים זולים ונוחים לכל כיס, לקראת חג הפורים. המוצרים היחידים שיחרגו מטווח המחירים הן עדשות פורים, בכל הצבעים כמידי שנה, במחיר של שני זוגות ב-100 שח בלבד''.