עצמאים: כך מקצצים בעלויות ומעלים את הרווחים

הכירו את D SPACE: באר שבע מציעה את הפתרון האולטימטיבי למי שעובד מהבית, אך נזקק לחלל עבודה במתכונת גמישה - לפגישות עסקיות, העברת מצגות או כשצריכים שקט וסביבת עבודה יוצרת
send whatsapp messsage send FB messsage
D SPACE בבאר שבע (צילום: באדיבות D SPACE)

הסוד לפרודוקטיביות גבוהה עובר דרך חלל עבודה איכותי

זה הופך לטרנד החדש בתחום חללי עבודה משותפים: לא עוד אופן ספייס, כי אם חלל עבודה מותאם אישית, במתכונת השכרה גמישה, בדיוק לפי הצורך. מגפת הקורונה הביאה עצמאים רבים וגם שכירים העובדים מרחוק - לעבור לעבודה מהבית. מצד אחד, זה נהדר, חוסך דלק וזמן בפקקים. מצד שני, בבית יש הסחות דעת (ילדים, בעלי חיים, מקרר...) הפוגעות בפרודוקטיביות.

זאת ועוד: מחקרים שנעשו בשנים האחרונות, גילו כי העבודה באופן ספייס (חלל עבודה פתוח), מביאה להסחות דעת, להיעדר יכולת להתרכז בשיחה ולעלייה בשימוש בדואר אלקטרוני ובתוכנות מסרים מידיים.

על פי מחקר שנערך בשנים האחרונות, עלה כי העובדים  פחות מרוצים ופחות מסוגלים לתקשר בינם לבין עצמם. המחקר מצא, כי משרדים אישיים, מתואמים אישית, תורמים לתחושת הפרטיות ומגבירים את יכולת העובדים להתרכז. סביבת עבודה כזו מאפשרת לחזק את שיתוף הפעולה בין העובדים ולהעלאת הפריון בעבודה.צילום: באדיבות D SPACE

משרדים ''רגילים'': הוצאות רבות, ללא ניצול מיטבי

השכרת משרדים לא תמיד מהווה פתרון לבעיה: השכרת משרד פירושה התחייבות לפרק זמן קשיח ומוגדר מראש, ותשלום מלא, גם אם חלק מהזמן המשרד כלל לא בשימוש. ישלהוסיף לשכירות את כל ההוצאות הנלוות: חיבור לאינטרנט, הצטיידות בריהוט ובציוד משרדי, פינת קפה ועוד.

לדמי השכירות של החנות מתווספת גם ארנונה עסקית, שעלולה להיות לא זולה, אם מדברים על מיקום פרימיום. מדובר בתוספת לשכר החנות של אלפי שקלים נוספים בחודש. 

צילום: באדיבות D SPACE

הפתרון הלא פחות מגאוני של D SPACE בבאר שבע

|************************************************************
​​​​​​​
בבאר שבע קיים פתרון מעולה:  D SPACE  - מתחם חללי עבודה משותפים חדש מבית קבוצת דלויה. המתחם, הנוח והמזמין, ממוקם בכניסה לעמק שרה, מול היס פלנט, מיקום מרכזי ונגיש. 

בתמונה מימין: יוסי ושגית דלויה הבעלים, יוסי ממן מנהל המתחם ומולי בן אהרון מעצבת הפנים של הפרויקט (צילום: אביחי דרעי)

מדובר בפתרון שהוא לא פחות מגאוני - בנוחות, באפשרויות שהוא מציע וביכולתו להתאים עצמו לדרישות הלקוח. משרד תפור לפי מידה, זמין, במחיר תחרותי. ניתן לשכור את השירות לכניסה שעתית או יומית, בתצורה מותאמת של חלל ואמצעים, במחיר תחרותי, השווה לכל נפש. מדובר בתרון צעולה עבור מי שצריכים לערוך פגישות עם לקוחות, להציג מצגת עסקית בפני קהל מוזמן, לערוך יום פגישות בבאר שבע - וכל זאת, מבלי להתחייב להשכרה לטווח ארוך. אפליקציה ייעודית מקלה על ההזמנה - אפילו בהתרעה קצרה, אם זקוקים למשרד מהרגע להרגע.

ההשכרה לפי שעה יכולה להתאים לשכירים ועצמאיים, שיכולים לשכור משרד או קליניקה לפרק הזמן המוגדר המתאים לצרכיהם.

בשורה של ממש לקהילה העסקית הבאר שבעים ולבאים מחוץ לעיר 

ניתן להמשיך לעבוד מהבית. המתחם מאפשר לשכור משרד לתקופת זמן מותאמת לצרכיו המדוייקים של הלקוח: שעה, יום או אפילו חודש. משלמים רק על הזמן שבאמת צריכים.

מדובר בחיסכון משמעותי בהוצאות: עסקים מעוניינים להגדיל את שורת הרווח, מבלי לקצץ לא באיכות השירות ולא בסביבת העבודה. היכולת להשכיר חלל עבודה מותאם אישית, לפרק זמן מוגדר ומדוייק,  יכול להביא לחיסכון של מאות ועד אלפי שקלים בחודש. 

התשלום עבור השכרת חלל העבודה ב-D SPACE כולל בתוכו את כל החשבונות, האירוח, הקפה, האינטרנט -  תחת חשבון אחד ברור,  בעלות ברת השגה. גישה מהפכנית זו, היא המילה האחרונה בהשכרת חללי עבודה ומי שהתנסו בעבודה ב-D SPACE מספרים על חווית עבודה אחרת, שסייע להם לא רק לשפר בהרבה את הפרודוקטיביות, אלא גם באה לידי ביטוי בשורת הרווח.

יוסי  דלויה, הבעלים קובע מזוזה (צילום: אביחי דרעי)​​​​​​​

מנהל המתחם, יוסי ממן: ״אני חש את ההתלהבות והרצון של השוק העסקי המקומי מהמהלך שבצענו. כאשר עבדתי מהבית, חוויתי את אותן הפרעות על בשרי. אמנם  נוח לעבוד מהבית - אבל הילדים, הפתוי לקום ''לחטוף משהו'' מהמקרר, אנשים שנכנסים ויוצאים מחדר העבודה, כל אלה פוגמים בריכוז. ב- D SPACE מקבלים פתרון נהדר המותאם ללקוח, בין אם אתם תושבי העיר או מגיעים מחוץ לעיר לימי עבודה בבירת הנגב. בין הלקוחות שלנו לא מעט יועצים ואנשי מקצוע, העורכים יום מרוכז של פגישות ושוכרים משרד ליום אחד במתחם''.

מחיר תחרותי, שירות ברמה גבוהה

יוסי ממן מספר כי ''ב-D SPACE הצלחנו לשמור על מחירים 'חברתיים', ברי השגה ובמקביל - להעניק שירות ברמה גבוהה במתחם יוקרתי המשדר עסקים ומעודד פיריון בעבודה. החבילות אצלנו מאד אטרקטיביות ומתאימות לכל אחד ולכל כיס''.

קבוצת דלויה כמורת כמובילה ערכים של חדשנות ויזמות. מתחם D SPACE נותן מענה לקהילה העסקית המקומית והחיצונית. מיקום המתחם, בכניסה לעמק שרה, מעניק לו יתרון, של גישה מכל מקום. נוח להגיע, נוח לצאת, עמק שרה הוא מרכז עסקי מוכר ו-ותיק בבאר שבע, המרכז בתחומו חברות רבות.

ההזמנה - באמצעות אפליקציה

הזמנת המקומות מתבצעת באמצעות אפליקציה יעודית: אפשר להזמין משרד, חדר ישיבות או קליניקה, גם בטווח המיידי, להגיע ולעבוד במקום מסודר, במשדר יוקרה ועסקים.

D SPACE כולל חדרי ישיבות, משרדים מפוארים, טרקלין עסקי ומכונת קפה יוקרתית. האווירה במקום יוצרת תחושה של קהילה עסקית, של  אנשי מקצוע ועובדים מחברות שונות  שמתראים מדי יום ויוצרים קשרים בין אישיים ועסקיים. חיבורים חדשים ומרגשים צומחים ב- D SPACE, רעיונות חדשים נרקמים - זהו קסמו של המקום ואחת החוזקות שלו. 

בנוסף, באי המתחם נהנים מסדנאות והרצאות שנערכות מטעם בעלי המקום - ללא עלות, זאת במטרה לקדם את הקהילה העסקית בעיר ובעמק שרה בפרט.

מדובר במודל עסקי מנצח, נהדר, מתאים עצמו לכל צורך ומביא לחיסכון ניכר בתוצאות ועליה בתוצאות.


לפרטים ולבירורים:
די ספייס - רח‘ הפועלים 23, באר-שבע.
079-5805650

​​​​​​​
 Instagram

​​​​​​​Facebook