גדלים בלהבים: קפו''ח כללית פתחה מרפאה נוספת

מרפאה נוספת למטופלי כללית: מרפאת שרונית היא המרפאה השניה של הקופה ביישוב. המרפאה החדשה והחדישה פועלת במתחם שרונית פאלס המתפתח ותעניק שירותי רפואה לתושבי להבים והסביבה
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: יח''צ קופ''ח כללית / שימוש הוגן על פי סעיף 27א'

בטקס הפתיחה וקביעת מזוזה שהתקיים ביום שלישי האחרון, השתתפו ראש המועצה המקומית מר יוסי ניסן, רב היישוב הרב נפתלי מרינובסקי, מנכ"ל מתחם שרונית וקניון הנגב עזריאלי מר שחר טביב, מנהלת כללית מחוז דרום הגב' חדווה אמונה, חברי הנהלת המחוז וצוות המרפאה המסור. את הטקס הנחתה הגברת ענבר ביתן, מנהלת אדמ' של כללית בבאר שבע והסביבה.

מנהלת מחוז דרום של כללית הגב' חדווה אמונה: "פתיחת מרפאה נוספת בלהבים היא אירוע משמח. כללית בלהבים דואגת לבריאותם של  70% מתושבי היישוב, היקף משמעותי, שאותו אנו שואפים ושמחים להגדיל ונגדיל לצד צמיחתה של להבים.  מרפאת שרונית היא המרפאה השנייה שאנחנו חונכים בפרק זמן של שבועיים, הראשונה, נטעים, נחנכה בנתיבות, והיום אנו כאן. זה מעיד רבות על דרכו של מחוז דרום הממשיך להתרחב ולהשתפר והכל לטובת המטופלים. אני רוצה להודות בראש ובראשונה לצוות המרפאה, צוות וותיק שמגיע אחרי דרך ראויה להערכה בכללית. תודה לשחר טביב השותף הראשוני לבנייה, לצוות האדמיניסטרציה שעשה ימים כלילות, ואחראי לאחד הפרויקטים המהירים והמוצלחים במחוז! תודה לשיווק על אירוע הפתיחה, בהצלחה לכולנו ורק בריאות"

ראש המועצה מר יוסי ניסן בירך על הרחבת שירותי הבריאות של כללית בישוב ואמר כי הוא גאה בהתפתחות הישוב ובמתן שירות נגיש ומותאם לתושבים. ד"ר חליל אלבדור רופא הילדים במרפאה ברך את מאות המצטרפים החדשים למרפאה בפרק זמן כל כך קצר ובישר על התרחבותה הצפויה בעוד מטופלים בקרוב.

מרפאה שרונית מעניקה תחת קורת גג אחת שירות למבוגרים, צעירים ותינוקות, שירות שמותאם גם לטיפול מרחוק ולשירותים עד הבית. המרפאה פועלת 6 ימים בשבוע. את הטיפול הרפואי יעניקו ד"ר חליל אלבדור, רופא ילדים, לצידו ד"ר צ'רנצקי אלנה רופאת משפחה ואליהם צפוי להצטרף בקרוב רופא נשים.

שירותי הסיעוד ניתנים במרפאה ע"י האחות חגית כהן, במקום פועל שירות טיפת חלב שאותו מעניקה האחות ג'ני חזוב. כמו כן במקום: שירותי מעבדה ומשרד אותו מנהלת הגב' יוליה קוצ'ר.

באי המרפאה כבר הביעו שביעות רצון מהשירות במקום וקרבתו לדיור המוגן בו מתגוררים הם ובני משפחותיהם ולא פספסו את התצלומים המרהיבים המקשטים את קירות המרפאה שצולמו כולם בנופים סביב היישוב.


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3BMuCfS
​​​​​​​
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬