כנס עסקים ותעשייה לקידום אישורי ספק משרד הביטחון יתקיים באופקים

ראש עיריית אופקים יצחק דנינו נפגש היום (שני) עם ראש מינהל הרכש במשרד הביטחון, אל"מ (במיל') אבי דדון ועם ראש חטיבת המנהל חגי מאיר
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: דוברות עיריית אופקים

מאת: משה פריאל, כתבנו הפולטי

מטרת הפגישה הייתה להרחיב ולהכיל את מירב העסקים והמפעלים באופקים בכדי שיזכו למעמד של "ספק משרד הביטחון" ובכך לסייע לתעסוקה בעיר.

המשתתפים דנו בקיום כנס משותף.שיחשוף את העסקים והתעשייה בעיר לתהליך קבלת אישור ספק של משרד הביטחון .
"כל עסק מהקטן ביותר ועד המפעל הגדול ביותר יכול להיות רלוונטי עבור מנהל הרכש של משרד הביטחון " הדגישו דנינו ודדון בתום הפגישה.

"אנו מקווים שבקרוב נוכל כבר לעדכן בדבר מועד קיום האירוע." לצד צמיחתה והתפתחותה של העיר אופקים העיר מתמודדת עם אתגר תעסוקתי "המשיך דנינו, "לעבודה מול מנהל הרכש במשרד הביטחון ישנה חשיבות רבה מבחינת בעלי העסקים והתעשיינים באופקים,והיא טומנת בחובה השלכות עבור העובדים , העיר והפריפרייה כולה.אני מודה למנהל ,מנהל הרכש על שיתוף הפעולה ועל הרצון לסייע ובטוח שבקרוב נראה את התוצאות."


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com